Košík je prázdný.

Cannondale's Woods o budoucnosti: "Nemůžu si dovolit čekat&

01.09.2017 0
Rozvíjející se hvězda Michael Woods pracuje tiše, aby zajistil svou závodní budoucnost, protože vedení týmu Cannondale-Drapac zoufale bojuje, aby zachránil tým.
 
Ačkoli Cannondale-Drapac odhalil projekt crowdfundingu, který by týmu mohl pomoci cyklo oblečení přežít, mnozí jezdci se nechystají.
 
Druhý rok WorldTour pro potvrdil VeloNews, že má několik žehliček v ohni s ostatními týmy na nejvyšší úrovni.
 
"Rád bych zůstal s tímto týmem, ale mluvím s několika týmy, kterým opravdu věřím," řekl Woods. "Cítím se dobře. Není to pro mne opravdu smutný příběh, alespoň v tomto okamžiku. "
30-rok-starý Woods pokračuje zapůsobit na jeho druhý Grand Tour start. Po vybojování dvou vrcholů v Giro d'Italia v květnu Woods již třetí pondělí dosáhl jednoho stupně vítězů a drží se v celkovém pořadí 10 nejlepších.
 
Tyto výsledky jistě přitahují pozornost špičkových týmů WorldTour.
 
Velká otázka pro jezdce, jako je Woods, je, jak dlouho si mohou dovolit počkat. Většina seznamů levne cyklodresy týmu WorldTour je skoro plná koncem srpna pro nadcházející sezónu.
 
"Já nejsem jako Rigo [Rigoberto Urán]. Nemůžu si dovolit čekat co nejdéle, protože nemám na Tour de France druhé místo, "řekl. "V současné době můžu dělat jen moje výsledky a můj výkon, protože nemohu ovládat nic jiného. A doufejme, že týmy, které mám opravdu ráda, budou reagovat. "
 
Woods nepotvrdil jména, ale řekl, že jeho agent zkouší vody, když čekat, zda Cannondale-Drapac dokáže vypořádat věci dohromady a zaplnit rozpočet na 7 milionů dolarů.
 
Minulý víkend se zprávy ztratily, že hlavní sponzor se vydal a zanechal masivní díru v rozpočtu týmu. Týmový šéf Jonathan Vaughters je zběsile pracovat, aby se pokusil zachránit tým. Vedení odhalilo ve středu potenciální úsilí o změnu hromadné hry.