Košík je prázdný.

Dumoulin se kříží útokům, obchoduje s Nibali

26.05.2017 0
Zavolejte mu "Don" Dumoulin.
 
Kapitán Sunweb se objevuje jako nejsilnější jezdec v roce 2017 Giro d'Italia. Ale také ukazuje nějakou páteř.
 
Tom Dumoulin odhodil útoky z Movistaru a Bahrajnu-Meridy ve čtvrtek na pět stoupání stoupání po Dolomitech, a pak hodil pár sám post-stage. Je to nový patron Giro.
 
Dumoulin se dostal do vlasů poté, co se na svém kole postavili Nairo Quintana (Movistar) a Vincenzo Nibali (Bahrain-Merida), zatímco vyzvednutí podium Thibaut Pinot (FDJ) a Domenico Pozzovivo (Ag2r La Mondiale) Zpět 58 sekund. Na linii létaly houfové.
 
"Doufám, že Nibali a Quintana ztratí místo na stupních vítězů, protože se zaměřují jen na mě," řekl Dumoulin. "Nechápu, proč jsme tři z nás nepracovali společně. Ztratily také místo na stupních vítězů, pokud se ostatní soutěžící přiblížili. Pinot je mnohem lepší v časové zkoušce než Nibali a Quintana ... Jak jsem říkal, kdyby se na mě jen zaměřili, bylo by hezké, kdyby ztratily místo na stupních vítězů cyklistický dres. "
 
Tyto připomínky se rychle objevily kolem závodního paddocku a staré "polemiky" vyskočily, když se novináři dostali od hlavních kandidátů. Po téměř třech "klidných" týdnech konečně začal "skutečný" Giro.
 
Nibali byl nejdůležitějším a obvinil Dumoulin, že se dostal na "špičku". Navrhl, že Holanďan je nervózní s rostoucím stresem, který přichází s magií rosa.
 
"Je mi jedno, co Tom řekl. Myslím, že je příliš pěkný, "řekl Nibali RAI, když novinář vyprávěl Dumoulinovy ​​poznámky. "Mluví příliš mnoho. Mohl také ztratit pódium, protože v tomto Giro není nic jasné. Možná by měl držet nohy na zemi. Ví, co je to karma? Protože všechno přijde levne cyklodresy. "