Košík je prázdný.

Gianni Moscon může převrátit nový list na Vuelta jako super dome

25.08.2017 0
Gianni Mosconová jezdila v hlavní skupině a v letošním roce se umístila na pátém místě v Paříži-Roubaix, ale 23letý italský jezdec objeví své lezecké nohy, které v tomto týdnu pracují pro Chris cyklistický dres Froome ve Vuelta a España.
 
Moscon vypálil peloton k bitům v prvních horských scénářích v Anconě a ve středu do Santa Lucía v Alcossebre. Froome, který mu řekl, aby zpomalil, řekl, že byl "neuvěřitelně působivý" a "dělá úžasnou práci" na svém prvním velkém turné.
 
"Jenom si myslím, že jsem stejný jezdec jako předtím, ale možná jsem nikdy závodil s takovými rasami a ještě jsem se nemohl cyklo oblečení ukázat," řekl Moscon VeloNews.
 
"Jsme stále v prvním týdnu a dlouhé výstupy dosud nepřijdou. Myslím, že tyto výlety, které jsme dosud vyhovovaly mým vlastnostem. Krátké a výbušné. Podívejme se, jak to jde v nadcházejících stoupáních s podobnou Sierrou Nevadou. "
 
Monsonova snaha středa připravila cestu pro Froome, aby rozdělil skupinu jen na sebe, Alberto Contador (Trek-Segafredo), Michael cyklistické dresy specialized Woods (Cannondale-Drapac), Esteban Chaves (Orica-Scott) a Tejay van Garderen (BMC Racing).
 
Podobný tah v Andorře, 2. etapa, vydláždil cestu Froome, aby převzal červený vůdčí dres. V ten den byl Froome vzdálený a požádal Moscon o zpomalení jeho tempa.