Košík je prázdný.

Ryan Třebon uvedl novou sériovou řadu CX se společností Sho-Air

09.06.2017 0
Ryan Třeboň a dlouholetý sponzor cyklistické dopravy, Sho-Air International, představí v roce 2017 novou národní cyklokrosovou sérii se sedmi existujícími cyklokrosovými závody. Nová řada nazvaná USCUP-CX zahrnuje dlouholeté události KMC CrossFest (31. září - 1. října), Charm City Cross (7. - 8. října), Cincinnati Cyclocross (28. - 29. října) a Derby City Cup 4. Listopadu) cyklistický dres.
 
Vítězství v soutěži USCUP-CX přichází k celkovému sérii šampionů, přičemž profesionální vítězové mužského a ženského poháru obdrží cenu 10 000 USD. Série přinese také své vlastní marketingové infrastruktury, video produkci a mediální prostředky do závodů.
 
"Chci platformu, kde mohou tito závodníci předvést svůj talent, chci jim dát něco velkého, na který bych se měl zaměřit," řekl Trebon, který pracuje jako ředitel operací pro novou sérii. "Moje motivace je, aby závodníci cyklokrosu měli opravdovou práci znovu."
 
Série je brainboild Trebon a Sho-Air mezinárodní majitel R. Scott Tedro, který financoval běžecké běžecké běžecké trasy v USA od roku 2009. Trebon odešel z jeho 14-leté profesionální kariéry na počátku 2016-17 sezóna. Řekl, že nápad na národní sérii se částečně promítl z únorového rozhovoru se současným americkým šampiónem cyklokrosu Stephenem Hydeem. V tomto rozhovoru Hyde zdůraznil potřebu zjednodušené americké cyklokrosové série, která by mohla přilákat nejlepších jezdců v zemi.
 
"Pokud jde o domácí scénu, potřebujeme pro naše série revoluci. Nemáme sérii. Pro CX je tam, ano. Je to vzrušující mít tuto sérii, ale je to příliš velké, "řekl Hyde.
 
Připomínky Hyde připomínají Třeboně staré americké Gran Prix Cyclocrossu, kterou vyhrál pětkrát. Společnost USGP, která byla zahájena v roce 2004 a která byla spuštěna v roce 2004 poté, co představila sponzora Exergy Development Group, nedokázala v letech 2011 a 2012 splnit své sponzorské závazky. V letech následujících po zániku série nedošlo k podobným významům žádné skutečné národní série. Místo toho měli cyklokrosové závodníci desítky profesionálních závodů, z nichž si můžete vybrat z kalendáře Pro CX v USA. V roce 2016 se Pro CX skládalo ze 44 událostí levne cyklodresy.
 
Třeboň se po přečtení rozhovoru pokoušel o ztrátu USGP v dlouhém příspěvku na Facebooku.
 
"Myslím tím, kolik zatracených lidí z různých částí průmyslu, včetně závodníků a propagátorů, to musí říct, dokud se něco nezmění?" Napsal Třeboň. "Rozvrh byl úplně [šroubován] od zániku USGP."
 
Příspěvek v Třeboně vyvolal online diskusi s důchodci o stavu domácího cyklokrosu. To také zaujalo pozornost Tedro, jehož Sho-Air International je současným sponzorem amerického poháru, country premiér běžeckých sérií běžeckých cyklů. V rámci modelu poháru ve Spojených státech Sho-Air nevyrábí závody; Místo toho přináší přidané výherní ceny, výrobní hodnotu a nápis UCI na stávající události, aby přilákali špičkové profesionální jezdce.
 
Tedro se obrátil na Třeboň, aby použil stejný koncept pro cyklokros.
 
"Řekl jsem Ryanovi," nechte mě jít do USA na kole a nechte je, aby mi dali požehnání vytvořit model amerického poháru pro cyklokros, aby každý věděl, jaké závody jsou vrcholné závody, "řekl Tedro. "Čím prestižnější tyto události můžeme dělat, tím více prospívá všem."