Košík je prázdný.

Stephen Hyde má pozoruhodnou cestu k vrcholu amerického cyklokro

12.10.2017 0
Stephen Hyde byl v lednu minulý rok v Hartfordu v Connecticutu. Byl to den před národními mistrovstvími pro cyklokros ve Spojených státech amerických v roce 2017 a Hyde jezdil na Hartford, aby předběhl jízdu. V polovině dne v New Yorku vyrazila vánice a Hyde cyklo oblečení věděla, že jeho nákladní automobil s pohonem dvou kol postrádal trakci, aby se vrátil do svého domova v Massachusetts.
 
Hyde, 30 let, neměl rezervaci na hotel a jeho obvyklý závodní arzenál - různé soupravy, dvě sady bot a zařízení za studena - se vrátil domů. Byl oblíbeným, aby zvítězil v závodě, a jeho plány byly úplně stranou.
 
"Byl jsem rád," Člověku nemůžu odjet domů. Budu nervózní vrak, "vzpomíná Hyde. "" Bude to zastřelen, nebude to vůbec odpočívat a to bude trvat dvě hodiny. ""
 
Hyde nepřekvapilo. Místo toho udělal to, co udělal po celou svou kariéru v cyklistice: požádal o pomoc cyklokrosové společenství a pak přijal levne cyklodresy flexibilní a cokoli postoj k situaci.
 
Během posledního půl desetiletí tato strategie pomohla Hyde postupovat od talentovaného regionálního závodníka v scénách v středoatlantickém a novém Anglii k jednomu z nejlepších amerických křížových závodníků své generace. Hyde se v průběhu svého postupu spoléhal na asistenci od trenérů, jezdců, majitelů cyklistických obchodů a dokonce i dalších závodníků. Tito lidé naopak poskytli Hydeovi práci, bydlení, sponzorství a dokonce terapii, když byl zraněn. Vztahy mají trvalý dopad: Steven Hyde je skutečně produktem americké cyklistické komunity.