Košík je prázdný.

V roce 2017 Tour de France

29.06.2017 0
Přesně tak, klasika je u konce, Giro dokončil a červnové doldrums jsou téměř hotové. Je čas na největší sezónu, Tour de France, 1. - 2. července.
 
Doufejme, že se držíte před pokrytí před závodem. Jmenovali jsme 10 oblíbených, abychom získali celkově. Andrew Hood zdůraznil pět velkých příběhů. Caley Fretz se pokoušel předpovědět, kolik etap vyhrál Peter Sagan (hint: hodně).
 
Na letošní turné je spousta příběhů. Chris Froome se pokusí vstoupit do exkluzivního klubu turnajových šampionů se čtyřmi tituly (náznak, nula je ... vy vyhrajete pět nebo se snažíte dostat na čtyři). Peter Sagan se bude snažit vázat Eriku Zabel s pěti výhrůžkami na zeleném dresu. Všichni v závodě se budou snažit vyhnout přírodní katastrofě ve stylu Tom Dumoulin. Ano, existuje spousta ságy, které je třeba následovat.
 
Takže pro tuto ukázku dejme všechny tyto informace do některých klíčových bodů, které vám pomohou, fanoušci, pochopili závod a - což je ještě důležitější - řemeslo některých z nich je tak horko, že vaši přátelé na skupinové jízdě budou muset nosit sluneční brýle.