Košík je prázdný.

Reklamační řád

Vítejte v našem internetovém factory.We nabídnout všechny druhy nejnovějších produktech a jsou dodávány především prostřednictvím Express Mail Service. Prosím, ujistěte se, že vaše jméno příjemce, doručovací adresa a telefonní číslo správné, jinak nejsme zodpovědní za vaši ztracené zásilky.
Zrušit objednávku politika
    
Chcete-li svou objednávku zrušit, obraťte se na náš zákaznický servis po objednání do 6 hodin předtím, než bod (y) jsou dodávány ven. Je mi líto, že nemůžeme zrušit objednávku, pokud balíček je na cestě. Děkuji za vaše pochopení. Pokud trváte na svou objednávku zrušit, dodržujte naši návratové politiky.
Reklamační řád
    
Pokud chcete vrátit položku (y), obraťte se na náš zákaznický servis během tří dnů, když je přijata. Uveďte své jméno a e-mail objednávky Při kontaktu s náš zákaznický servis. Všechny zpáteční položky musí zachovat svůj původní stav, ale většina není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené. A budete muset zaplatit poplatek, doplňování expediční poplatek a manipulační poplatek.
výměna údajů
    
Prosím kontaktujte nás s vaším jménem a objednávky e-mailem, pokud chcete vyměnit jinou velikost nebo barvu do tří dnů. Chcete-li vyměnit jiné styly, budete muset zaplatit cenové rozpětí. Také je nutné kontaktovat náš cusomer službu, budou poskytnout pomoc při výměně produkty you.All uchovává svůj původní stav, a nejsou opotřebované, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené. Budete muset zaplatit poplatek vysazování ryb, expediční poplatek a manipulační poplatek stejně.

Za účelem zajištění své sluší, ujistěte se, aby vaše informace objednávky. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.