Košík je prázdný.

Soukromí a bezpečnost

Vítejte v našem internetovém obchodě. Naším cílem je, aby se cítíte jako komfortní funkce našich webových stránek, jak jste nakupování v místním nákupním středisku. Kdykoliv si koupíte výrobek (y) z našich webových stránek, bereme otázku bezpečnosti vážně. Pokaždé, když zadáte číslo své kreditní karty, platební a dodací informace při nakupování, budeme používat Secure Sockets Layer (SSL) standardní technologii, aby se zabránilo informace byly zachyceny.

Náš závazek k ochraně soukromí

Vaše soukromí je pro nás důležité. Chcete-li zachovat vaše soukromí bezpečnější, zajišťujeme tohoto oznámení vysvětlí naše online postupy a voleb, které můžete udělat o tom, jak vaše informace jsou shromažďovány a používány. Aby se toto upozornění lze snadno najít, děláme je k dispozici na naší domovské stránce a na každém místě, kde mohou být požadovány osobní údaje.

Informace, které shromažďujeme:
Toto oznámení se vztahuje na všechny informace shromážděné nebo předloženy na webových stránkách naší. Na některých stránkách si můžete objednat výrobky, podávat žádosti a registrovat pro příjem materiálů. Typy osobních informací shromážděných na těchto stránkách jsou jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, kreditní / debetní kartě. Na některých stránkách můžete odeslat informace o ostatních lidí. Například, pokud si objednáte dárek online a chcete ji poslal přímo příjemci, budete muset předložit adresu příjemce. Za těchto okolností typy osobních informací shromážděných jsou jméno, adresa, telefonní číslo.

The Way We používat informace:
Používáme informace, které nám o sobě při objednávce pouze k dokončení tomto pořadí. Tyto informace s externími stranami nesdílíme s výjimkou rozsahu nezbytném pro dokončení tomto pořadí. Používáme údaje o někoho jiného při objednávce pouze k odeslání produktu a potvrdit doručení. Tyto informace s externími stranami nesdílíme s výjimkou rozsahu nezbytném pro dokončení tomto pořadí. Používáme neidentifikující a souhrnné informace navrhovat naše webové stránky lépe a sdílet s inzerenty. Například, můžeme říci inzerenta, který X počet jedinců navštívili určitou oblast na našich webových stránkách, nebo toto číslo Y mužů a počtu Z žen vyplněného registračního formuláře, ale nebudeme nic, co by mohly být použity k identifikaci zveřejnit tito jedinci. Nakonec jsme nikdy používat nebo sdílet vaše osobní identifikační údaje poskytnuté k nám on-line způsobem nesouvisí s informacemi výše popsaných, aniž by vám také poskytuje příležitost k opt-outu nebo jinak zakázat takové nesouvisející použití.

Náš závazek k zabezpečení dat

Aby se zabránilo neoprávněnému přístupu, zachování přesnosti dat, a zajištění správného použití informací, jsme zavedli vhodné fyzické, elektronické a řídící postupy pro ochranu a zabezpečení informací, které shromažďujeme online.

Jak můžete zpřístupnit nebo-li informace opravit:
Máte přístup k přezkoumat veškeré vaše osobní údaje, které shromažďujeme online a udržovat zasláním písemnou žádost na adresu uvedenou na stránce Info. Používáme tento postup lépe chránit své informace. Můžete opravit faktické chyby ve svém osobním údajům zasláním požadavku, který věrohodně ukazuje chybu. Pro ochranu vašeho soukromí a bezpečnosti, budeme také brát přiměřené kroky za účelem ověření vaší totožnosti před povolením přístupu nebo provádění oprav.

Jak nás kontaktovat:
Pokud máte další dotazy nebo obavy týkající se těchto zásad ochrany osobních údajů, zašlete nám e-mail, nebo se obraťte na náš zákaznický servis online.